10 دلیل سرمایه گذاری بر روی میز ناهارخوری

یک جدول سفید با پشت جلویی
این میز ناهارخوری طولانی اما باریک مناسب برای اتاق های ناهار خوری با یک نقشه طبقه بلند یا برای پذیرایی از بسیاری از غذاخوری ها در حالی که فضای کمتری را اشغال می کنید مناسب است. این یک قطعه بهبود یافته است ، درست مثل صندلی ها.

00489006. یک میز بلند به عنوان میله
51

یک میز ناهارخوری بلند به عنوان یک میله
این میز ناهارخوری اصلی که توسط خود صاحب این خانه طراحی شده ، مخلوطی اصلی بین یک میز معمولی و یک وعده صبحانه است ، زیرا بلندتر از حد معمول است تا در زیر میز کار قرار گیرد.

00485158 O. با رویه چوبی و پایه های متقاطع فلزی
52

با تاپ های چوبی و متقاطع فلزی
این جدول به دلیل پایه فلزی میز ناهارخوری خود که تیرهایی را که معمولاً در ساخت و سازهای صنعتی استفاده می شدند فراخوانی می کند.

این طراحی توسط Grup Escrivá Interiors است.
00490929. میز ناهار خوری چند متری
53

یک میز ناهارخوری برای چند متر
این میز ناهارخوری  سبک ، مینیمالیستی و با ساختاری اصیل و کششی ، مناسب زندگی روزمره یک خانواده چهار نفره است. در نزدیکی مبلمان آشپزخانه ، فضای کمتری نیز اشغال می شود ، اگرچه صندلی گم شده است.

میز Coton et Bois.
00474512. لاکی گرد و سفید
54

گرد و لاکی به رنگ سفید
این مدل میز ناهارخوری است که برای اتاق های غذاخوری کوچک ایده آل است ، زیرا قطر آن فقط 105 سانتی متر است.

00466640. یک میز ناهار خوری مربع شکل بسیار کامل
55

یک میز ناهارخوری مربع بسیار کامل
اگر میز ناهارخوری مشکلی ایجاد نکنند ، این جدول بسیار راحت است زیرا متناسب با یک جدول مستطیلی سطح بسیار بیشتری برای هر غذاخوری ارائه می دهد.

00489084. با ظاهری صنعتی
56

با یک نگاه صنعتی
داشتن میز ناهارخوری ضروری نیست تا آهن ربا برای همه چشم ها باشد. این یکی که از Coton et Bois تهیه می شود ، دارای یک رویه چوبی در پایان خام و یک سازه آهنی سیاه است که به آن لمس صنعتی می دهد ، هماهنگ با چراغ بزرگ سقف.

00487068 O. یک میز بزرگ لاکی
57

یک جدول بزرگ لاکی
بدون شک این میز ناهارخوری قهرمان بزرگ این اتاق ناهار خوری است. به دلیل ابعاد و پای مرکزی بزرگ آن. سفید بودن ، با وجود بزرگ بودن ، از نظر بصری سبک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *