بهترین بازی های آنلاین اندروید و ios

بازی های آنلاین در این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده اند و کاربران بیشتر طرف بازی های آنلاین میروند.

انتخاب بهترین بازی از میان بازی های مختلف آنلاین کمی دشوار است چون همه شرکت های ارائه دهنده بازی در رقابت با یکدیگر امکانات بیشتری را در بازی قرار میدهند .

در این مطلب بر اساس نظرات کاربران در شبکه های اجتماعی چند بازی را انتخاب کردیم که به ترتیب نام میبریم

کلش آف کلنز

بهترین بازی های آنلاین اندروید و ios
بهترین بازی های آنلاین اندروید و ios

غول بازی های آنلاین و پرطرفدارترین بازی گوشی های موبایل است . این بازی بیشترین کاربر آنلاین در دنیا را دارد و هر لحظه بالای 5 میلیون نفر در این بازی انلاین هستند .

شاید این بازی را تجربه کردید و یا در دست آشنایان خود دیده اید . کلش آف کلنز را میتوان اولین بازی آنلاین گوشی در دنیا دانست و این بازی بیشترین تعداد نصب در گوگل پلی را داراست.

در کل رهبری یک دهکده برای کاربر جذاب است و ارتقای سطح نیروها با سرعت بالا دغدغه بازیکنان هست . سوپرسل با ارائه این بازی کاربران را ساعت ها بر روی گوشی میخکوب میکند .

این بازی در سراسر دنیا محبوب است و اکانت های آن در خارج و داخل کشور به فروش میرسند .سایت های خارجی متعددی برای این کار وجود دارند ولی اعتبار آنها ثابت شده نیست . ولی در داخل کشور برای خرید اکانت کلش میتوانید از وب سایت نوین کلش استفاده کنید .

کلش رویال

کلش رویال نیز مانند کلش آف کلنز از بازی های ارائه شده توسط سوپرسل است . این بازی نیز طرفداران زیادی در کل دنیا دارد

در این بازی نیروهای حمله شباهت زیادی به نیروهای کلش آف کلنز دارد ولی کارایی مختلفی دارند . کلش رویال یک بازی کارتی است و با افزایش سطح و باز کردن کارت ها و بالا بردن آنها به سطوح بالا راه پیدا میکنید .

اکانت های این بازی نیز در سراسر دنیا خرید فروش میشوند . شما میتوانید برای خرید و فروش اکانت کلش رویال نیز از وبسایت نوین کلش استفاده کنید .

بهترین بازی های آنلاین اندروید و ios
بهترین بازی های آنلاین اندروید و ios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *